Olympia – Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo 3:1 (20:25, 25:18, 25:21, 25:19)

OLYMPIA: Cotič, Waschl, Pahor 18, S. Komjanc 13, Princi 17, Vizin 8, Lupoli 4, Plesničar (L1), Cobello, Pavlović, Vogric, Čavdek (L2) in M. Komjanc nv.

Trener: Robert Makuc.

COSELLI SLOGA TABOR: Caratozzolo 6, Braico 8, Sirch 9, Peterlin 9, Trento 15, Milič (L) 1, Pagliaro, Sutter, Sterle, Kante nv.

Trener: Ambrož Peterlin.

Olympia je osvojila derbi proti ekipi Coselli Sloga Tabor Gostilna Gelmo in jo dohitela na lestvici odbojkarske C-lige. Prvi set so sicer brez večjih težav osvojili gostje. Olympia je s 4:0 začela drugi niz, ki je bil izenačen do izida 12:12, nato pa so prevladali odbojkarji trenerja Makuca. Tretji niz je bil še bolj izenačen, domači pa so zbežali pri izidu 20:18 in tako povedli. Coselli Sloga Tabor je odlično začel četrti set, domači pa so znova odreagirali, si priigrali štiri točke naskoka in osvojili celoten izkupiček točk.

Vir: Slosport 15. november 2017