C.S. PRATA DI PN-OLYMPIA 3-1 (25-22,25-22,22-25,25-21)

In Novice il

Olympia: Komjanc 16, Lupoli 1, Pahor 27, Manfreda 2, A. Čavdek (L1), Š. Čavdek (L2), Franzot 4, Margarito 0, Waschl 2, Cotič 1, Pellis 4 Princi 7.

Trener: Battisti.

Po dveh zaporednih zmagah je za goriško Olympio zopet nastopil poraz. V soboto so namreč v Prati izgubili s 3:1 proti sicer izredno solidni in izkušeni ekipi. Slednja je namreč sestavljena iz starejših članov, ki imajo veliko izkušenj. Prvi in drugi set sta si bila zelo podobna, saj je Olympia v obeh grešila na servisu več kot ponavadi. To je mlado ekipo močno penaliziralo, nasprotnike pa opogumilo. Domači iz Prate so tako osvojili prva dva niza. V tretjem setu se je trener Battisti odločil za menjavo na položajih korektorja, centra in libera, kar se je obrestovalo. Mladi odbojkarji so tako zaigrali solidno, manj so grešili na servisu in so tako osvojili tretji niz. Zgledalo je, da se bo dobra igra s strani Olympie pokazala tudi v četrtem setu, saj so naši začeli odlično. Rezultat je bil izenačen do zadnjega, ko je Prata povedla in tako zaključila set ter tekmo.