CCR IL POZZO-OLYMPIA 0-3 (25-27,20-25,15-25)

In Novice il

Olympia: Komjanc 14, Lupoli 11, M. Pahor 14, Manfreda nv, A. Čavdek (L2), Š. Čavdek (L1), Franzot 5, Margherito 1, Waschl nv, S. Cotič 1, Pellis 10, I. Princi, N. Hlede nv.

Trener: Battisti.

V prvi povratni tekmi je Olympia v gosteh premagala ekipo Il Pozzo iz Pradamana. Tekma je bila vsaj v prvih dveh setih izenačena in napeta, saj se Il Pozzo bori za obstanek v ligi. V prvem nizu sta obe ekipi igrali odločno in malo grešili. Naši so tako osvojili prvi set šele z dvema točkama razlike (25-27). V drugem nizu je bila igra spet zelo izenačena vse do polovice seta. Igralci Olympie so takrat z učinkovitimi servisi in dobrim blokom povedli in tako osvojili tudi drugi set (20-25). S tako učinkovito in zbrano igro so mladi igralci Olympie zmagali še tretji niz (15-25) in osvojili pomembne in zahtevne 3 točke.