V.B.GEMONA- PAV.BUIA-OLYMPIA 3-1 (25-16,25-19,17-25,25-22)

In Novice,Stagione 2015/16 il

Olympia: Waschl 0, Lupoli nv, Pahor 11, Cotič 3, Pellis 12, Princi 0, Franzot 3, Margarito 0, Komjanc 16, Š. Čavdek (L), Manfreda 4.

Trener: Battisti.

Tokrat se za naše mlade odbojkarje ni zaključilo najbolje, saj so v gosteh izgubili s 3 : 1. Treba je priznati premoč gostov, ki so odigrali izredno tekmo, razen v tretjem setu. V prven nizu je blo očitno, da Olympia ni začela na najboljši način, saj je ekipa Buia-Gemona gladko osvojila set. V drugem nizu so imeli naši nekoliko nesreče ob koncu, saj so drugače igrali izenačeno. Tudi rezultat je bil do končnice zelo izenačen. Tretji niz je bil povsem drugačen, saj so naši pokazali odlično igro in brez težav osvojili set. Četrti niz je bil, tako kot drugi, zelo izenačen. Ob koncu seta so bili gostje primorani priznati izkušenost starejših nasprotnikov, ki so z nekaj sreče osvojili niz, tekmo ter odšli z novimi tremi točkami. Naši mladi odbojkarji pa so se vrnili praznih rok, čeprav so odigrali izredno tekmo.